KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255325
nr 1725 5325
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Landskap med hus, Signerad. Olja på duk, 33x66 cm, yttermått inklusive ram: 45x79 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:13:56
17/9 21:56:08
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg