KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17255325

nr 1725 5325

Bertil Wahlberg

(1923-1980), Sverige

Oljemålning, Landskap med hus, Signerad. Olja på duk, 33x66 cm, yttermått inklusive ram: 45x79 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:13:56

17/9 21:56:08 1      Vinnande bud

Bertil Wahlberg

Läs mer om Bertil Wahlberg